В средата се слага натрошено сирене и лентите се сплитат....Погачата се оставя да втаса 20 минути, след което се намазва с разбит жълтък и се поръсва със сусам.
За пълнежа се разбива 1 яйце и белтъка на второто, заедно с 200 г сирене и се прибавя към останалото разтопено масло....Погачата се пече зачервяване (около 45-50 минути) във фурна на 180 градуса.
Намазва се обилно с олио и се поръсва с натрошено сирене....Погачата се оставя да втаса още един път на топло и след това се намазва с разбито олио, прясно мляко и жълтък.