Двете оформени части тесто се слагат една върху друга в намазнена тава, така че листенцата на едната кора да се падат между тези от другата кора....Питката се намазва с разбит жълтък и се поръсват със сусам.
Втасалото тесто се премесва и се разделя на 7 части, оформени на топки....Всяка сиренка се притиска с ръка, да стане като малка питка и се поставят в тава, застлана с хартия за печене.